Hard Diskten Data Kurtarma

Bilgisayarınızda yer alan diskiniz bir süre sonra problem çıkartabilir ve dosyalarınız problemli olan disk içerisinde yer alabilir. Bizler de o dosyaların tekrardan kullanılabilmesi için hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde kısa süre içerisinde tekrardan bilgisayarınızı kullanmaya başlayabilir ve diskinizde herhangi bir problem oluştuğunu varsaymadan bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

           Harddiskten data kurtarma işleminin gerçekleşmesi ve bilgisayarınızın içerisindeki virüsün temizlenmesi için, hard diskinizi temizliyor daha sonradan daha güvenli bir kullanım seçeneğini sizlere sunuyoruz. Eğer bilgisayar virüs kapmışsa ve diskinizdeki dosyaların virüslü olduğunu düşünüyorsanız bizlere başvuru yapabilirsiniz. İşletim sisteminin çökmesine sebep olan çeşitli virüsler bulunmaktadır. Bu virüslerin temizlenmesi için de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firma olarak işletim sisteminin çökmesine sebep olan tüm unsurları kaldırıyoruz.

Hard Disk Onarma ve Veri Kurtarma

Bilgisayar modeliniz ve hard disk modeliniz çok eski olabilir. Biz bunların hiçbir şekilde engel çıkarmaması ve problemlerin oluşmaması için harddiskten data kurtarma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız programlar son derece profesyonel ve yararlı programlardır. Bu programlar sayesinde kısa sürede verilere ulaşabilirsiniz.

Hard Disk Virüs Temizleme

Diskinizde çeşitli virüsler kendiliğinden oluşabilir ve bilgisayarınızda birçok tehdit oluşturabilir. Bu tehditler yüzünden bilgisayar tamir merkezlerine daha çok para ödemeniz mümkün hale gelecektir. Oluşacak tehditler yüzünden daha fazla para ödememek için harddiskten data kurtarma ve virüs temizleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eğer dilerseniz tüm diskinizi biçimlendirerek, sıfır bir kullanıma hazırlayabiliriz.